Сайт дитячого садочка №179 м. Києва

Вироби до дня космонавтики своїми руками

Вироби до дня космонавтики своїми руками

Вироби до дня космонавтики в дитячий сад своїми руками

Який хлопчик не мріє стати космонавтом, коли виросте? А яка дівчинка не хоче подорожувати в космічному просторі і політати серед зірок? Діти дуже люблять питати про те, що відбувається у Всесвіті, їм подобається ставити питання і фантазувати про те, як протікає життя на інших планетах. Тому, напевно, кожна дитина буде радий щось змайструвати своїми руками до Дня космонавтики. Тим більше що в багатьох дошкільних установах перед святом влаштовують конкурси на кращу поробку.

Участь дитини в таких невеликих конкурсах допомагає йому розвинути не тільки уяву і творчі здібності, але і дух суперництва. Звичайно, в цій справі дітям не обійтися без допомоги дорослих. Але часто мами і тата не знають, які тепер прийнято майструвати вироби до Дня космонавтики в дитячий сад своїми руками. Запозичити цікаві ідеї можна з цієї статті. Тут представлені прості дитячі вироби до Дня космонавтики своїми руками. Фото і опис процесу допоможуть створити красиві і незвичайні речі, які стануть окрасою будь-якої виставки.

Вироби до Дня космонавтики з пластикових пляшок

Хлопці, напевно, захочуть змайструвати до Дня космонавтики якісь літаючі апарати, наприклад, ракету або тарілку прибульців. І кращим матеріалом для виготовлення таких виробів може стати пластик, а саме пластикові пляшки.

Ракета з пляшки

З невеликої пляшки з-під газованої води можна зробити ракету.

Крім цього, для роботи знадобляться:

 • Фольга
 • Картон
 • Кольоровий папір і шматочок пакувальної
 • Клей
 • Скотч
 • Гуашеві фарби
 • Пензлики
 • Ножиці
 • Стрази або намистинки для прикраси
 • Канцелярський ножик

Пляшку потрібно очистити від етикетки, помити і висушити. Потім у середній частині ємності потрібно вирізати ілюмінатор овальної або круглої форми. Після цього потрібно акуратно приклеїти за допомогою скотча до отвору на пляшці шматочок пакувального паперу. Після цього потрібно вирізати з картону рамку для ілюмінатора і чотири однакові деталі – стабілізатори ракети. Картонний циліндр потрібно приклеїти на ілюмінатор. Потім у нижній стороні пляшці потрібно зробити чотири надрізу канцелярським ножиком, вставити туди стабілізатори та закріпити їх скотчем.

Після цього необхідно обмотати середню частину ракети фольгою. Потім потрібно фарбами акуратно пофарбувати нижню частину пляшки. Потім з картону потрібно сформувати конус і поставити його на кришку пляшки. Після цього можна переходити до прикраси вироби, можна вирізати з картону зірочки і використовувати невеликі бусинки або стрази.

Вироби до дня космонавтики в дитячий сад своїми руками

Літаюча тарілка

Не варто забувати, що можна зробити вироби з дітьми до Дня космонавтики з непридатного матеріалу. Тому дітям можна віддати різні непотрібні предмети, які вважаються сміттям. Маленькі фантазери, напевно відразу знайдуть застосування, наприклад, металевих деталей. Приміром, з пляшки і непотрібних дрібниць можна виготовити літаючу тарілку.

Для виробу необхідно:

 • Пластикова пляшка
 • Клей
 • Картон
 • Фольга
 • Ножиці
 • Циркуль
 • Металеві дрібниці

Для початку необхідно відрізати від пляшки дно, при цьому трохи відступивши вбік середини. Потім з решти деталі необхідно вирізати чотири однакових шматочка – це будуть стабілізатори. Після цього дно пляшки потрібно перевернути і приклеїти ці деталі до заготівлі. Потім на картоні за допомогою циркуля необхідно намалювати бублик, вирізати його, обклеїти фольгою і надягти на фігуру. Після цього можна прикрасити тарілку різними металевими дрібницями. А в середині дна пляшки можна зробити отвір і вставити туди антену.

Вироби до дня космонавтики в дитячий сад своїми руками

Дитячі вироби до Дня космонавтики з пластиліну

Так як вироби повинні бути об’ємними, то для їх виготовлення можна використовувати пластилін. З цим матеріалом дуже легко працювати, тому виріб можна зробити дуже швидко.

Сонячна система

Дуже гарно з допомогою пластиліну можна показати сонячну систему. Для того, щоб зробити макет з об’ємними планетами, крім пластиліну, потрібно:

 • Лист щільного картону
 • Крупа, можна використовувати рис, горох і пшеницю
 • Зубочистки

Спочатку необхідно з одного боку повністю заліпити лист пластиліном. Для цього можна використовувати чорний або синій колір. Потім в кутку потрібно створити сонце. Для цього потрібно скачати жовтий велике коло, трохи його приплюснути і приліпити до майбутнього панно. Після цього необхідно взяти кілька зубочисток, обклеїти їх жовтим пластиліном і вставити їх по периметру сонця. Це будуть промені.

Після цього потрібно зайнятися створенням планет. Для цього необхідно спочатку скачувати ковбаски з кількох кольорів, а потім вже їх перетворювати в коло. Наприклад, Земля може створюватися з синього і зеленого. Після того як всі планети будуть зліплені, їх необхідно розклеїти по порядку.

Потім потрібно зробити ракету. Для цього можна використовувати зерна, які знайдуться на кожній кухні. Так корпус літального апарата можна зробити з рису, ілюмінатор – з гороху. Всередині ракету можна заповнити пшенкой, також ці зерна можуть грати роль зірок. За бажанням панно також можна доповнити ще якимись фігурками з пластиліну.

Веселі прибульці

Дітям, які мають бурхливою фантазією, можна запропонувати зробити веселих прибульців. Щоб зробити їх, необхідно:

 • Кілька пластикових яєць від Кіндера сюрпризу
 • Пластилін

Виготовити прибульців з інших планет простіше простого. Потрібно взяти пластикове яйце і обклеїти його пластиліном, щоб вийшло якесь цікаве істота. Можна робити героїв з численними ногами, одним оком або іншими особливостями. Головне, щоб всі прибульці були добрими і посміхалися.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *